Poselství Víl

Touhy vašeho srdce se zhmotňují v realitě. Víly vás žádají, ať se nevzdáváte své víry a očekáváte pozitivní výsledky. Život o jakém jste snili, se stává skutečností. Vaše afirmace, vizualizace, modlitby vycházejí z vašich přání a snů a nesou plody.Vytrvejte ve své víře. Možná je vše teprve na začátku, ale vše se začíná zhmotňovat. Věřte si a buďte vděční za tuto proměnu. Věřte, že si vše zasloužíte.
2. Detoxikace
Jste vedeni k očistě jak těla tak duše. Pustit vše co už nepotřebujete, odpoutat se od všech jedů mysli i srdce. Víly a Vesmír vám v této proměně pomůžou. Vyjděte do přírody, zbavujte se škodlivých návyků. Možná už vnitřně cítíte, že potřebujete jiné potraviny, pro vaše tělo prospěšné. Přestaňte posuzovat a žít ve strachu a místo toho začněte vycházet z lásky.

============

ORGONITY 

 KLIK SEM 

============
3. Rodiče a děti
Dochází u vás k pozitivní změně ve vztazích mezi rodiči a dětmi. Je moc důležité o rodinné vztahy pečovat a neprohlubovat dávné zranění. Naopak je začít léčit a odpouštět. Když dojde k nedorozumění, hovořte o něm. V klidu a bez negativních emocí. Říkejte svoje pocity. Tato karta vás nabádá... podívejte se do očí všem svým negativním emocím a uzdravte je. Uzdravuje láska i odpuštění. Tato změna vám přichází, protože nastal její čas. Vesmír je s vámi.
4. Vyšší vědomí
Dostává se vám vedení od vašeho vyššího Já - vědomí. Nasloucháte lásce. Vnímáte svoje pocity i duši. Tato karta je potvrzením, že vaše pocity, sny, nápady vychází z ducha. Prosili jste o vedení a vaše vyšší Já vás vyslyšelo. Otevřeli jste se Vesmíru i sobě. Zklidňujte svůj život a bude vše slyšet silněji a zřetelněji. 
5. Trpělivost
Ať už řešíte jakýkoliv problém nebo jste jen tak... Kartička vzkazuje... Buďte a učte se trpělivosti. Trpělivost je ženská energie a skrze svoje ženství se učte. Při trpělivosti a prostoru se situace časem vždy ukáže v to správném světle. Pak už budete vědět.
===================

OBRÁZKY PLNÉ ENERGIE LÁSKY, POHODY, RADOSTI

 KLIK SEM 

===================