Poselství Andělů

 

 

 

1. Anděl strážný

Nejste sami. Chceme, aby jste právě teď věděli, jak moc vás milujeme. Láska andělů je bezpodmínečná. Posíláme Ti milostný dopis... Jsme tady a nikdy jsme Tě neopustili! Zasloužíš si naši pomoc a pozornost. Nic co jsi udělal nebo řekl, Tě nemůže od nás odloučit. Nesoudíme tě. Stojíme vedle tebe a podporujeme Tě v duchovním růstu, aby jsi i Ty mohl pomáhat druhým.

===============

OBRAZY PLNÉ LÁSKY, ŠTĚSTÍ, KLIDU

 KLIK ZDE 

===============

2.Sebepřijetí

Jsi dokonalým božským dítětem a vše je na tobě úžasné! Zbav se negativního sebeposuzování a raduj se, že jsi! Jsi na sebe moc přísný. Jsi naše dítě a jsi vždy milované. Miluj i sebe samo. Dívej se na sebe pohledem lásky, tak jak se na tebe díváme my. To, že jsi v minulosti dělal chyby nemůže zmenšit naši lásku k tobě. Přijímáme tě takového jaký jsi.

3.Odpuštění

Pusť se všeho, co tě trápí a dovol nám, ať ti pomůžeme. Když nějakou oblast v životě svíráte ve svých rukou, nemáme prostor k uzdravení. Nelpěte na situacích. Buďte ochotni je odevzdávat. Nesnažte se mít kontrolu, jak vše dopadne. Dejte nám prostor, ať do situací můžeme vstoupit a léčit je i vás. Vše mám odevzdejte, odpusťte a pak vám můžeme pomoci.

4.Znamení

Věnuj pozornost poselstvím, které k vám přichází. Žádali jste a dostáváte. Znamení se může objevovat v jakékoliv podobě. Uslyšíte písničku, proletí pták nad hlavou, někdo se usměje a víte, cítíte...že je to ono. Andělé se snaží upozornit všemožnými způsoby. Můžete nás požádat o znamení před rozhodnutím. Důvěřujte těmto znamením a důvěřujte andělům.

=============

ORGONITY

 KLIK SEM 

=============

5.Zhmotněná přání

Učíte se manifestovat nové příležitosti, hojnost... Tyto dary právě přichází, už je můžete vidět ve fyzickém světě. Cíl máte na dosah ruky. Věřte a pokračujte v práci. Může se objevit v jiné podobě, než čekáte. Dejte Vesmíru a andělům volnost v tvorbě vašich snů. Život je proces, v němž se všechny myšlenky proměňují do hmatatelných forem. Nápad - myšlenka - pocit - láska - víra. Vše se plní.