Kam směřujeme svoji energii

 

Jednorožec - cvičení
Sám za sebe říká... cvičte, pohybujte se. Začněte rozhýbávat tělo i mysl a choďte na čerství vzduch. Zhluboka dýchejte ten vzduch přírody a si i vyhoďte z kopýtka někde na louce. Bude tam s vámi.
Jako doplněk pro ostatní karty říká - trénujte. Vše je trénink a cvičení. Učený z nebe nespadl. Vše je o učení, o návycích. Vše se jde naučit. Kde je chuť, je i cesta.

===================

OBRAZY PLNÉ ENERGIE

 KLIK ZDE 

===================
1. Volnost
Chápete, že volnost je základ v tomto světě. Už i do volnosti cílíte svoji energii. Což je super. Volnost je všude a ve všem. Vše je o tréninku a cestě na kterou jste se vydali. Uvolněte se a jen tak plujte. Jen tak dál.
2.Minulost
Minulost je sice naše, ale někdy nastane čas ji opustit a nechat jít. Ona byla a dávat jí svůj čas není nutné. Není třeba se v ní domáhat odpovědí nebo litovat. Minulost byla a přítomnost je teď. Vzpomínejte, ale neprožívejte. Už jí přestaňte věnovat energii. Vše co potřebujete máte. Tak žijte. Teď! 
3.Odpuštění
Někdy je potřeba odpustit sám sobě, i když už jste všem okolo odpustili. Vše jde ruku v ruce. Na sobě většinou pácháme a dovolujeme nejvíc. Někdy je potřeba se hnout z místa. Odpuštění je super, ale pokud budete jen dokola odpouštět, zapomenete žít. Život je to o co tu běží.
4.Pozdrav
Soustředíte se hodně na nebeskou říši jako takovou. Vnímáte pozdravy, i je možná chcete víc a víc. Takový druh závislosti. Být v jednotě s bytostmi je úžasné, jen nezapomínejte žít svůj život. Nelpěte na nich. Učte se jejich volnost.
5.Grál
Grál je ženskost, ženská energie a umění s ní zacházet. Už víte, že jste žena a začínáte chápat sama sebe. Což je úžasný přerod. Je to cesta sebepoznání a milování se. Užívejte si tu cestu. Je krásná a plná pocitů i tvořivosti.
6.Bylinky
Máte rádi přírodu, vůně, bylinky i květiny. Vnímám i rozkvetlou louku. V přírodě se dá krásně vyčistit hlava. Bylinky jsou tak potřebné a práce s nimi je úžasná. Možná rádi studujete přírodní léčitelství nebo vám stačí procházky. I procházka je přírodní lék. Příroda je všemocná.
7.Priorita
Víte co chcete. Víte co je vaše priorita a tam směřujete svoji energii. Jen, je to opravdu priorita srdce? Nebo to chce vaše hlava? Odpověď najdete v sobě. Stačí naslouchat.
Krásný večer
Duhová Tami