Co nám vzkazují - poselství

 

1. Zelená Tárá - Nejvyšší ochrana
Jste chráněni, pouta jsou přeťata. Tárá bohyně pocitu a světla, bezpečí. Jste v bezpečí, jste chráněni ze všech stran. To nejhorší je za vámi. Jste připraveni se na své cestě posunout. Minulost odešla a je můžete vnímat novou energii očištění. Zážitky spojené se strachem, už se neobjeví. Jen si to uvědomte a nechte je za sebou. Zelená Tára vás chrání naprostou láskou. 
2. Melchizedek - Vyšší učení
Poučili jste se ze zkušeností. Nyní je třeba studia na další vaší cestě. Melchizedek je velekněz o němž se píše v Genesis. Je zde aby pomáhal Zemi pomocí procesu nanebevstoupení. Je to proces přechodu na čistou lásku a harmonii. Učíte se a dozvídáte každý den něco nového. Dokážete rozpoznat všechny důležité lekce. Vnímáte starodávné symboly a znamení co vám sesílá Vesmír. Interpretujete to po svém. Nezapomínejte interpretaci vždy s láskou. Nabízejte světu světlo. Spojte se se světlem.
3.Lady Nada - Probuzení srdce
Probuďte se do lásky. Je to mocná duchovní kněžka, která kdysi existovala v bájné Atlantidě. Vaše srdeční nitro se doširoka otevírá. Máte možnost překonat dávnou bolest, zklamání, rozchod. Je čas se hýčkat, milovat a pečovat o sebe. Dovolit si to. Najít odvahu a ponořit se do důvěry. Do pravé lásky. Láska je čistá, ryzí a skutečná. Když ji máte v sobě.

====================

OBRÁZKY PLNÉ ENERGIE, LÁSKY, RADOSTI A BAREV

 KLIK ZDE 

====================

4. Posvátná Ametyst - Božská alchymie
Posuňte se za hranice svých možností. Soustřeďte se na to, po čem toužíte. Možná pociťujete skutečnou potřebu očisty nejen v mentálním smyslu, ale i fyzickém. Podnikněte koupel, meditaci... Důležité je myslet na to, po čem toužíte. Je důležité vědět, že teď připomínáte kouzelníka, který má možnost používat vůli svých myšlenek a pocitů, aby získal po čem touží a překonal hranice snů.
5.Serapis Bej - Nanebevstoupení
Posuň se do svého skutečného já. Vystup z temnoty a vstup do světla. Hvězdy nemohou zářit bez temnoty. Prošli jste si životem na dvě, v krizi, ale toto je nový začátek. Uvědomte si svůj růst. Vždy je prostor ke zlepšení. Užívejte si toto období a uvědomte si, že nebýt těchto zkušeností nejste tam, kde jste. Vesmír stojí při vás. Stoupejte.
6. Velitel Aštar - Pobídka k činu
Ujměte se velení, buďte příkladem. Ať vaše činy odpovídají i slovům. Buďte čestní, láskyplně upřímní. Věnujte se propojení s Vesmírem. Dělejte změny ve svém životě, které si přejete ve světě. Vše v lásce a harmonii. Vždy je vám pomáháno. Pohlédněte na hvězdy s vědomím, že na vás s láskou shlížejí bytosti světla. Udělejte první krok. Nejste na to sami.
7. Berte si z každé situace to nejlepší.
Ne všechny situace jsou příjemné a jednoduché. Ale jen náš úhel pohledu a to jak tu situaci přijmeme, dá situaci vibrace. Z každé situace se snažme odnést jen to nejlepší. Vždy vše dělejte s lásku a harmonií.