"Cesta,... na které jsem a kterou jsem si zvolila"

 

 

 

 

  1. Klid a napojení

Moje nynější zvolená cesta je klid a napojení. Vše se dá zvládnout ve svém vnitřním klidu a harmonii.  Ztišit se, uklidnit, vnímat ... to je téma této cesty. Když jsem napojená na celek - lásku - odráží se to i v mém životě. Co mám v sobě zářím i do prostoru. Jste ve spojení sama se sebou. A můžete krásně slyšet samu sebe, co vlastně chcete. Poslouchejte ... Jen tak...

2.Odpuštění

Jsem na cestě odpuštění.  Učím se odpouštět a odpouštím sobě i situacím v mém životě. Odpuštění je základní stavební základ pro sebelásku. Když dokážete odpustit sousedovi, že špatně zaparkoval auto, ... své rodině, že to nebylo úplně jednoduchý,... komukoliv-cokoliv, přestanete si táhnout svoje bolesti, zranění, ublížení a uleví se. Cesta odpuštění je vaší cestou vysvobození .

  1. Zrcadlo

Cesta zrcadla... Zrcadlo vám ukazuje situace, které máte v sobě. Situace co vám vadí i ty, které vám dělají radost. Každá vyvolá jinou emoci. Záleží, co máte v sobě zakořeněno. Když se radujete, je to přirozené Vesmíru... když jste naštvaní, je to Ego. Je to hlava, které se něco nelíbí, nějaký pocit z vašeho života. Když se vám situace nelíbí, odpusťte a propusťtě  ji a nechte ji odejít. Neřešte ji... Zrcadlo se ukazuje rádo v časech zrcadlových např. 10:01, 12:21, 35:53 ... Všímejte si, kdy vás upozorní. Plno krásných, radostných situací.

  1. Smutek

Vydali jste se cestou smutku. Něco vás minulosti natolik zasáhlo, že jste zůstali ve smutku. Každý smutek časem pomine. Je čas jej opustit a začít žít krásný a prosluněný život. I když jedna etapa života skončila, další začíná. Začněte si užívat život s jeho krásami, radostí. Odhoďte smutek. Pokud cítíte, že ještě potřebujete chvíli (pár dní), ale pamatujte, že nastává čas ho už opustit! Toto rozhodnutí musíte udělat sami za sebe. To nikdo jiný nerozhodne. Vycházím na světlo!

  1. Minulost

Cesta minulosti. Zvolili jste si cestu minulosti. V minulosti nenajdete svůj nynější život. To co jste v minulosti vytvořili se vám sice teď promítá v životech, ale to dokážete změnit pouze tady v přítomnosti. Minulost už nezměníte. Minulost se stala a byla. Teď je teď a můžete si tvořit svůj život tady. Zavřete dveře za minulostí a poděkujte, že byla... Protože už byla! Teď je teď.

  1. Slunce

Cesta sluníčka. Rozhodli jste se jít svítící cestou. Slunce má žár, svou energii. Svítí pro všechny a svými paprsky krásně pomáhá. Cesta sluníčka je krásná cesta. Jen tak dál.

  1. Rozcestí

Cesta rozcestí. Stojíte před rozhodnutím,,, kterou cestou se v životě vydat. Jelikož karta neukazuje nic dál, je to na vašem pocitu. Vybírejte klidem, láskou a pokorou. Případně, jestli si vás přitáhnou i jiné karty... třeba vám jako doplněk řeknou, mezi čím si vybíráte. Hodně lásky při výběru.

Karta víl vpravo

Nové místo

Víly jsou hodně citlivé ke změnám místa. Můžete dostat nabídku na jinou práci nebo změnu kanceláře, místo působnosti ve stejné firmě. Můžete uvažovat o změně bydliště. Je to jakákoliv změna, stěhování. Víly říkají... "Věřte, že tato změna je pozitivní a pomůže vám životě"

Karta vlevo

Zázračné uzdravení

Vaše prosby byly vyslyšeny. Žádali jste o pomoc a Vesmír vás vyslyšel. K uzdravení situace máte přístup díky vděčnosti a lásce. Vnímejte dál svoji vděčnost za ... už... vyřešení situace. Odevzdáním situace Vesmíru buďte dál otevření a sledujte, jak přichází řešení.