Co hluboko v sobě, nechci ve svém životě z nějakého důvodu přijmout

 

 

 

Moc vás zdravím,...
Jsou tady další kartičky.
Dnes půjdeme trochu hlouběji do sebe a zeptáme se sebe...
"Co... hluboko v sobě, nechci ve svém životě z nějakého důvodu přijmout"? 
Proto bílá šalvěj na obrázku, ať se nám trochu zavrtá pod kůži.

================

OBRAZY PLNÉ ENERGIE, LÁSKY, HARMONIE, RADOSTI

 KLIK ZDE 

================

Někdy jsou v člověku temnější kouty, které je potřeba vymést a pozvat do nich světlo 

1. Dar
Někde hluboko v sobě nedokážete přijímat... Cokoliv. Vše začíná a končí u sebe sama, taková jaká jsem. Máte dar jiného vnímání..., ale máte tendence to popírat. Nedokážete k sobě pustit ten dar, to štěstí... Dělá vám problém přijmout dary i od jiných, ať je to cokoliv. Máte potřebu věci nějak kompenzovat. Vše začíná u vás. Naučit se přijímat, přijmout situace jaké jsou. I ta situace je dar. Vědomě si uvědomit sebe a věci, co k vám připlouvají. Poděkovat za všechny dary, co nám Vesmír posílá a otevřít jim náruč.

2.Transformace
Někde hluboko v sobě si nechcete připustit změny. Duše chce změny, které si nechcete připustit k tělu. Určitě je vnímáte, můžete být podráždění, nervózní... prostě nejste v pohodě. Situace, do které jste se dostali není náhodná. Vesmír vše posílá v čas, kdy jste jako duše připraveni. Teď jen přijmout změnu. Změna je někdy bolestivá, člověk musí opustit svoji bezpečnou zónu a vydat se do stavu, kdy neví... Neví co se bude dít... A to je právě stav volnosti a transformace. Z housenky se stává motýl. Přijměte tuto transformaci s vděčností ...a s odstupem času se vám vše ukáže...

==================

SEMINÁŘE - TERAPIE - KARTY

 KLIK ZDE 

==================

3.Individualita
Každý člověk je jedineční. Každý vyniká v něčem jiném. Každý člověk je svůj a nemůže být stejný, jako jeho soused. Pořád si někde nechcete připustit a dovolit si, že jste jiní. Máme potřebu se za to trestat a omlouvat. Každý je úžasný a nádherný, právě proto, jaký je... že je jiný. Nemusím nosit stejné šaty jako sousedka... Nemusím si říkat, že jsem divná jen proto, že věci cítím a vidím jinak. Pořád je někde ve vás kousek strašáku... nevyčnívat a co si budou myslet. Udělejte ze své individuality přednost. Bytost co září, svítí a jen tak si žije ve své vlastní harmonii.

4.Znamení
Vesmír k vám posílá všemožně znamení. Někde uvnitř sebe je popíráte a nechcete přijmout. Váš vnitřní strach a lpění jim ztěžují cestu k vám. Možná o ně i žádáte, ale nenecháte je k sobě proplout. Uvnitř pochybujete. Bylo to opravdu to...ONO? Nebo nebylo? Možná si jich ani nevšimnete... Znamení jsou všude kolem vás. Každý den, každou chvíli... Vesmír a bytosti s námi takto komunikují. Nechte věci přirozeně plynout a oni se ozvou... Třeba potkáte pírko na cestě nebo spadne polštář... Dejte jim prostor, věřte jim i sobě a poděkujte... Dívejte se na svět jejich očima... láskou.

5.Sebeláska
Téma sebeláska.... Máte problém přijmout sama sebe. Někde tam uvnitř vás je malá holčička nebo chlapec, co jsou smutní a neví. Sedí s hlavou svěšenou a neví, jak se začít mít rád... Vraťte sobě a tomu vnitřnímu dítěti radost a lásku. Lásku sám k sobě. Nečekejte od jiných, že vás budou milovat... tohle za vás nikdo neudělá. Milujte se každý- sám v sobě. Dovolte a pusťte k sobě svou vlastní lásku. Říkejte si to každý den u zrcadla - mám tě ráda, přijměte svoje tělo, svůj život. Přijměte sebe,... v lásce.

6.Prosperita
Z nějakého důvodu si nechcete dovolit prosperitu. Prosperita je hojnost ve všech oblastech. Pořád je někde ve vás nastaveno něco, že si to nedokážete dovolit. Pustit k sobě prosperitu v takové hojnosti, v jaké by jste si přáli. Prosperita je živá bytost, ona potřebuje ve vás žít, dýchat, radovat se s vámi... Tančit a užívat si... Dovolte jí i sobě společný život v hojnosti. Vnímejte její radost, když vám plní vaše přání a vaši radost, když žijete v hojnosti... Je to pak společná radost a společný život v radosti i vzájemné harmonii.

7.Smutek
Z nějakého důvodu k sobě nechcete pustit radost a život. Z nějakého důvodu jste uvnitř smutní, zkoušení. Co v sobě potlačujete. Proč jste uzavření? Jaká situace toto vyvolala? Čeho se bojíte? ...No a jako každá situace má svůj konec i smutek má svůj konec... Je čas ho odložit, poděkovat mu a znovu se nadechnout... Vždycky je to jen váš život a stojí zato jej prožít v radosti a lásce. A právě teď je čas radosti... Usmějte se a žijte.
Duhová Tami