"Čemu se mám učit a rozvíjet"

 

 

 

 

 

 

1.Slunce
Sluníčko. To už vypovídá samo o sobě. Učit se životu. Vnímat jeho tok. Cítit paprsky na tváři a vnímat tady a teď. Vnímat okamžik právě teď, protože se už nebude opakovat. Nechte vejít slunce do sebe. Pozvěte ho a přivítejte. Vnímejte jak hřeje ve Vás, jak Vás hladí. Vnímejte jeho žár a usmějte se. A přijměte jej za svůj. 
2.Trpělivost
Ach ta trpělivost. Žijeme v hektické době, kdy nevnímáme ostatní, natož sami sebe. Přitom trpělivost je matka moudrosti. Naše babičky věděly, že je potřeba trpělivost ke spokojené rodině, domovu, k dobrým vztahům. Moje babička mě to říkala pořád... Jak moc měla pravdu! Trpělivost je výsada králů. Než se hádat, než říct špatné slovo, než mít vše hned... Dejte prostor situacím, ať se sami vyvinou. Vše má svůj čas. Krásnou trpělivost.

===========

ORGONITY

 KLIK ZDE 

===========

3.Priorita
Kam směřuji svoje myšlenky? Kam směřuji svoji práci, domov, život? Je čas si udělat pořádek, sednout si do ticha, zamyslet se a vnímat ten hlas ve Vás... Co vlastně chci a co pro to dělám. Uvědomit si svoje priority v životě a začít tvořit v tom, co doopravdy chci. Začít si tvořit to, co opravdu chci.
4.Grál
Svatý Grál. Co je vlastně Svatý Grál. Je to žena, ženské lůno. Ženská energie tvoření. Se ženou vše vzniká i zaniká. Je čas oslavit ženství. Uvědomit si své ženství naplno, přijmout ho a začít ho oslavovat každý den. Začít tvořit přes ženskou energii cokoliv Vás napadne. Je to klid, harmonie, láska, trpělivost. Všechny tyto vlastnosti patří k probuzenému ženství. Přijměte svou sílu a tvořte.
5.Odpuštění
Za svůj život v sobě máme hodně bolestí, strachů, ublížení a všechno si to táhneme sebou. Je potřeba se na té naší cestě naučit odpouštět. Odpustit sousedovi, že si stoupl autem na můj vjezd. Odpustit paní, co byla rychlejší a sedla si v šalině na poslední volné místo. Odpustit šéfovi, že zrovna má blbej den. Nenechávejte v sobě zlosti, pamatujte, že je ve Vás schované a přece si nechcete ubližovat. Nechtějte po ostatních ať se změní. Změňte se vy. Odpouštějte... Děkuji.
6.Pozdrav
Pozdrav z nebeské říše. Andělé vás zdraví a snaží se na sebe upoutat pozornost. Chtějí s vámi komunikovat a vytváří nové a nové cesty. Zkuste meditaci nebo si koupit nějaké andělské karty... co vás cinkne do nosu. Je to jejich komunikace a chtějí vám pomoci na vaší cestě. Jsme tady a jsme připraveni pomáhat. Stačí věřit.
7.Vděčnost
Je čas přijmout a pustit do života vděčnost. Vděčnost je o uvědomění. Uvědomuji si že mám co jíst a děkuji za to. Mám střechu nad hlavou, mám oblečení... a třeba už jen to, že jsem se ráno probudila je úžasný dar. Začít každý den děkovat. Že jsem dojela v pořádku, děkuji... Že mám milující rodinu, děkuji... Život je o drobnostech a o uvědomění jejich úžasnosti. Děkuji

Duhová Tami