Jaké téma nás bude provázet v roce 2019

 

 

Téma - Jaké téma nás bude provázet v roce 2019...
1. Sebeláska
Rok 2019 se bude nést v učení a prohlubování sebelásky. Sebeláska je velice důležitá k nalezení cesty - sám k sobě. To kdo jsme, co chceme v životě. Když se máme málo rádi, cítíme se sami, opuštění. Lásku nemůžeme čekat od okolí. Jen tehdy, když ji máme v sobě, můžeme mít rádi a být šťastní. Začněte věnovat čas sobě. Meditujte, čtěte knížky, a poznávejte co to malý dítě uvnitř Vás, vlastně chce. Co ho dělá šťastným a radostným. Miluji se, jsem krásná bytost.
2.Klid-napojení
Rok 2019 po Vás chce zklidnění. Najít svůj vnitřní mír, naslouchat svým pocitům. Napojit se na sebe samu. Ve vnitřním klidu a míru, nalezneme sebe. Tím zjistíte, kdo opravdu jste a co vlastně chcete. Vytvářejte si situace ve svém životě, kde se budete cítit klidní, sladění. Už není třeba víc stresu a všeho okolo. Teď už se po Vás chce vnitřní uklidnění, že je vše v pořádku. A vše funguje. Cítím klid a harmonii ve své duši a jsem se sebou propojená.
3.Prosperita
V roce 2019 Vás bude provázet téma prosperity. Budete se učit mít rád své finance a umět s nimi zacházet. Přestat si stěžovat na nedostatek. Začít vnímat penízky jako živou energii, jako bytost. Bytost, která je nachystaná pomáhat a přinést do Vašeho života hojnost. Děkovat jí, děkovat penízkům a vytvořit si k nim krásný vztah. Vztah plný lásky a harmonie. Klidně si přečtěte nějakou knížku o prosperitě nebo se podívejte na videa... podpořte tento vztah. Ukažte Prosperitě, že ji opravdu chcete ve svém životě. Miluji penízky.
4.Rozcestí
V roce 2019 Vás čeká rozhodování. Můžete zůstat tam kde jste nebo se rozhodnete jít dál a poslechnout svoje srdce. Udělat tlustou čáru za svou minulostí, za svým životem a jít dál. Kdy ž se rozhodnete jít dál, poděkujte minulosti, že byla. Díky ní jste tím, kým jste. Někdy se pohnout z místa kde setrváváme, může být bolestivé, ale někdy to prostě nejde jinak. Nemůžu Vám slíbit, že cesta kterou zvolíte, bude bez překážek. Ale jedno vím, bude volná a lehká ... Budete se moci nadechnout, ucítíte tlukot svého srdce a budete vědět, že žijete. Srdce Vás vždycky povede. Naslouchejte mu. Odpouštím a opouštím svou minulost. Děkuji. Mám před sebou krásnou, novou cestu. Děkuji.
5.Bylinky
Vaše tělo chce více spojit s přírodou. V roce 2019 to bude chtít a potřebovat ještě více. V přírodě je tolik léčivé energie. Ať už do ní chodíte nebo používáte bylinky místo léků. Tělo je citlivý chrám. Váš Chrám. Začněte přemýšlet, co do něj dáváte. Jestli opravdu není možnost zlepšení. O bylinkách je toho dostupného hodně. Stačí se poohlédnout a chtít udělat změnu... a informace k Vám začnou proudit. Už jen procházky v přírodě - kdy cítíte sluníčko na kůži, vítr ve vlasech, vůni stromů a vidíte tu nádheru - jsou neskutečně znovuzrozující. Miluji svoje tělo a přírodu.
6.Dar
V roce 2019 se u Vás začne probouzet jiné vnímání. Dostali jste tento úžasný dar. Můžete ho už cítit a vnímat nějakou dobu. Začne se u Vás otevírat možná i více věcí najednou. To je všechno v pořádku. Vesmír ve své dokonalosti ví, co zvládnete. Studujte, jděte tam, kam Vás srdce a touha navedou. Možná chvilku nebudete vědět co je mozek a co srdce. Nevadí... zastavte se, dejte si odpočinek a vnímejte co je ve vás. Co je tam uvnitř za pocit. Co vychází z hrudníku... to je pocit a srdce. Můžete mít pocit, že se vše zbláznilo... zase, mějte svůj klid. Zajděte si na meditaci, do bazénu, uvařte si čaj... vnímám vodu, sprchování, očista. To zvládnete . Děkuji za všechny dary.
7.Transformace
Už zřejmě víte, že je vše trochu jinak, než jak je prezentováno. Už máte asi i hodně naučeno, načteno. Chápete věci jinak. V roce 2019 budete procházet větší transformací. Dostat tyto věci do praxe. Pochopení toho kdo jste, i pochopení své sebehodnoty. Asi se budete ptát proč já... Ale to vše časem pochopíte. Je to přechod do jiné vibrační "roviny" do jiného pochopení a vnímání. Kde vše je vidět a cítit úplně jinak. Budete mít asi chuť skákat od jednoho ke druhému,,, taková horská dráha. Nevadí. Dopřejte si to. Vyzkoušejte i když se to bude zdát jako blbost. S odstupem pochopíte proč. Buďte vděční za vše, co se Vám děje. Na konci tohoto období pochopíte a vše Vám zapadne. Bude to jízda. Ale zvládnete ji. Tu jízdu si užívám.
Krásné dny - Duhová Tami