Výklad pro rok 2020

 

 

Karta a téma, která nás bude provázet v roce 2020 je klid a harmonie.

Bude tu vždy... vždy když se budeme rozhodovat, budeme něco řešit, budeme unavení... vždy nám budou našeptávat ŽE V KLIDU A HARMONII SE VŠE KRÁSNĚ ZVLÁDNE.

=================

OBRAZY PLNÉ ENERGIE, RADOSTI, LÁSKY

 KLIK SEM 

=================

1. MĚSÍC, LADY NADA, SLUNCE

Začátek roku může být jízda nahoru i dolů. Začínáte si uvědomovat svoji sílu, instikt, intuici, ale občas ještě zaváháte, nejste si jistí...jestli je to opravdu ono, jestli je to dobro nebo zlo. Můžete být zatím jen pozorovatel ve stínu a chráníte si své pocity. Měsíc je o ženství o své ženské energii. Přestaňte se bát sama sebe. Máte tu sílu i lásku. Lady Nada je mocná duchovní kněžka lásky. Existovala v dávné Atlantidě. Je silou světla a bude Vám pomáhat probouzet Vaše srdce a Vaši lásku, Vaše světlo. Budete dostávat příležitosti, jak svoji lásku prožít ať už ve ztazích, dobrodružství nebo zkušenostmi. A tím i zjišťovat Vaši opravdovost, zranitelnost a skutečnost.Slunce přináší do domovů světlo a život. Je to nádherná všeobjímající láska a svítí pro všechny stejně.

Učte se své lásce a odhalujte sami sebe do záře světla i lásky.

2.JANA Z ARKU, IMRAMMA, NEJLEPŠÍ PŘÁTELÉ

Jana z Arku byla velmi mladá a přece se nebála a vyrazila bojovat za svou vlast. Dnes je nesmírně milují průvodkyní a všech, kteří chtějí něco říci, či ukázat. Pomáhá všem nositelům světla překonat strach z pronásledování, které v sobě můžeme mít uloženo z minulých životů. V tomto případě jste každý za sebe svoje vlast a žádejte ji o pomoc a sílu. Možná se cítíte nedocenění, ale věřte, že kdo žádá o pomoc - tomu se dostane. A pamatujte, že konflikt dojde ke konci, pokud se přestanete obhajovat. Máte na své straně celé nebe a ti vám děkují za vše co děláte. Rok 2020 bude o překonávání hlubokých vod, putování a cestě duše. Imramma - mořská panna Vám přišla zpívat píseň o Vaší cestě duše. Všechny hranice, které jste vytyčily, budou nejasné a chvílemi nebudete vědět. Ale celou tu dobu Vás bude provázet a zpívat Vaší duši. Následujte svoji cestu a budou se dít zázraky... Udělejte si čas v novém roce na přátele a dělte se o svoje pocity. Pokud se cítíte sami, požádejte svoje průvodce o nové přátele životem. O také, kteří s Vámi budou rezonovat ve Vašem životě.

Čeká Vás úžasná tajuplná cesta, na které se naučíte zpívat svou vlastní píseň.

==============

OBRAZY, ORGONITY, OSTATNÍ TVORBA

 KLIK SEM 
==============

3.MILENCI, ŠIVA, MOUDROST KORÁLŮ

Karta milenců je tady spíše jako symbol. Jde o kartu rozhodování. Muž je vědomá mysl, žena - nevědomá a měsíc - vyšší já. Jako lidé se rozhodujeme buď tak nebo tak...a máme pocit, že nejde zapojit oboje, ale opak je pravdou. Všechny tři pohledy jde zapojit naráz. Srdce, vyšší já i hlavu. Každé nám přináší bohatství a vše když funguje v harmonii, má nekonečnou energii, sílu a lásku. Začněte se rozhodovat všemi vjemy, které máte k dispozici. Učte se těmto vjemům a nastupte na cestu poznání. Začněte tančit s Vesmírem, jak říká ŠIVA. Potlačte své ego a strach- muž. Buďte obklopeni hvězdami, spojení s Vesmírem a tvořte v ženství - v srdce. Ale je důležité mít vše v harmonii. Propojte se se všemi aspekty žití. Nastolte klid a vyrovnanost.

Tak jako korály chrání břehy od rozbouřeného moře, tak chraňte láskou sebe od rozbouřeného ega.

4.MELCHIZEDEK, VLNA SÍLY, KLEC DUŠE

Poučili jste se ze zkušeností? Nyní je k dalšímu pokroku třeba studia. Melchizedek je velekněz. Je zde aby pomáhal v procesu a přechodu všeho a všech do lásky a harmonie. Působí na úrovni vyšších energií, takže se s ním dá spojit .Už jste se naučili hodně a každý den se něco dozvídáte. Stále jdete na cestě dál. Stále si uvědomujte symboly, znamení a meditujte. Napojujte se na světlo. Pokud to neumíte vyhledejte "učitele" a využijte vlnu síly a vzestup energií. S tím se dostaví vzrušující posun. Začněte naplno využívat svůj potenciál. Začíná se Vám otevírat a naskytovat na cesta-vlna-na jkterou jste tak dlouho čekali. Tak ji využijte! Pádlujte do svého, svobodného života! Nežijte už v zajetí klece. Už jte dospěli do bodu, že se můžete pohnout a zbavit se omezení. Využijte tuto šanci naplno. Možná Vás čekají překážky, chvíle bolesti, osvobození, skrze svou bolest,...ale pamatujte...

Kdo zvládne osvobození, čeká ho láska, smích, radost a hlavně ŽIVOT!

5.MÍRNOST, CERNUNNOS, DOVOL SI BÝT JINÝ

Buďte klidní, vyrovnaní, soustředění. Nenechte se rozhazovat situacemi. Jen tak v nich buďte a plujte. Zůstaňte v pohybu přirozeně klidní, nesnažte se za každou cenu být dokonalí. Občas se to nepodaří, ale to je v pořádku, to k učení patří. Sledujte svoje rovnováhu a sebe, svoje reakce, rozhodnutí, slova. UŽ KONČÍ doba extrémního chování nebo melodramat. Nastává doba pozorování sebe a učení se mírnosti. Začněte svoji přebytečnou energii i vášeň směrovat tvořivým směrem. Karta Cernunnos naznačuje i plodné období (možné i těhotenství)  . Hluboko ve Vás je silná skrytá síla a ta se probouzí. Neventilujte ji melodramaty. Učte se klidu a začněte tvořit něco, kde se Vaše síla může ukázat v celé kráse a rozkvést. Dovolte si být sama sebou. Svět potřebuje Vaše výjimečné vlohy. Jste jedinečná!

Zvedněte hlavu a uvědomte si svoji vyjímečnost . Svět se na Vás těší.

=================

SEMINÁŘE - VÝKLAD KARET

 KLIK ZDE