Poselství - Co nám říká Vesmír

 

 

 

 

1. Znamení
Buďte otevření. Andělé slyší vaše prosby i přání. Snaží se všemožně vám ukazovat cestu, ale jste tak zakousnutí v dané situaci, že je nevnímáte. Odprosťete se od situace a otevřete se znamením. Pohlížejte na problém jak andělé. S láskou a s nadhledem. Mohou přijít např. ve formě knížky, filmu, věty co "náhodně" uslyšíte, v písničce... Znamení jsou všude. Otevřete se a andělé a celý Vesmír se spojí a povedou vás na cestě. Uvolněte se a věřte, že je o Vás postaráno a že je vše v pořádku. ..

2. Individualita
Asi už chápete, že v životě jsou věci jinak, než jak jsou nám prezentovány. Možná už nesledujete zprávy, nečtete noviny, aby jste do sebe nevstřebávaly neprospěšné informace a možná se staráte o planetu. Vaše duše Vás žádá o vyšší poznání a cítění. Zajděte na seminář, přečtěte knížku, meditujte... cokoliv, co ve Vás vytváří pocit klidu. Klid je důležitý pro udržení rovnováhy. Máte v tomto životě poslání. Ať už o tom víte nebo ještě ne, ukáže se. Vše má svůj čas. Pokud už tušíte, začněte ho tvořit. Jakkoliv to ucítíte. Vaše duše i vesmír ví, oni vás povedou. Proto je důležitý klid. Ve vnitřním zklidnění totiž vnímáte, co Vám říkají...

3. Transformace
Nedávno jste prošli těžkým obdobím.Většinou se to projeví ztrátou... ztrátou peněz, partnera, někoho blízkého... Cítíte se unavení a vyčerpaní. Ale? Šlo o posun na energetické cestě. Přijměte situaci takovou, jaká byla a poděkujte za zkušenost. I když bolestivou. Protože i taková zkušenost byla na Vaší cestě. Tato karta ukazuje, že tato situace už je za Vámi. Od Teď. Přichází světlo, Přijměte ho. Vědomě se odměňte. Třeba si zajděte na pohár, na masáž a pro sebe ci řekněte, že už je vše v pořádku. Váš život je dar.

4.Jednota
Občas zapomínáme, že žijeme na jedné z nejhezčích planet ve Vesmíru. Máme nádhernou přírodu, moře, jezera, hory, rostliny. Tolik živých tvorů... Každý je spojen s Matkou Zemí - Gaiou - ať chce nebo nechce, kořenovou čakrou. Na každém z nás záleží. Tato karta vybízí k pomoci. Pomozte Zemi... jakkoliv. Můžete vzít pytel a někde posbírat odpadky nebo pomůžete organizaci pro mír na planetě. Pomůžete zachráněným zvířatům... je tolik možností... Můžete být v tomto koloběhu jed ... nebo můžete pomoci tvořit jednotu. Matka Gaia nám dává, začněme dávat i jí... a to lásku. Naděje, víra, láska, mír.

5.Volnost
Volnost, lehkost... je na čase vzlétnout! Dlouho jste si prohlíželi svoje křídla. Je čas letu. Všechno umíte a co ne, naučíte se při letu-na cestě. Nastala doba volnosti, kdy se zhluboka nadechněte a dělejte věci, které souzní s Vaší duší. Je také dobré si udělat očistu těla. Detox, vyčistit střeva, krev, játra... Odlehčit. Víc jíst vlákniny, více rostlinné stravy a stravu, co prospívá vašemu tělu. Vzhůru do života!

6.Zrcadlo
Co je v nás vysíláme i do prostoru kolem sebe a do Vesmíru. Vše je energie a vše se vrací zpět. Asi se nám bude špatně číst, že tu určitou situaci, jsme si přivolali svým pocitem ( např. samota, špatná práce, málo peněz), ... Vesmír funguje na principu zrcadla. Co jsme, to máme. Co dáváme, to příjimáme. Jde o přístup o vnitřní pocit. Je potřeba si srovnat, co v životě opravdu chceme a to si začít přitahovat svými pocity i myšlenkami. Vše jde změnit, když změníme ten pocit v sobě. Začněte se radovat z maličkostí. Vnímejte svoje pocity a vytvářejte si v sobě radost.Z čehokoliv.Vše je zákon přitažlivosti a ten funguje. 

7.Sebeláska
Mít rád sám sebe, o to jde. Mít rád svou duši, svoje tělo. Zamilovat se do sebe. Každý den si říkat a cítit, jak se miluji. Jak se zbožňuji. Každý je dokonalý takový, jaký je. Když miluje sebe, mohu i milovat ostatní ve volnosti. Miluji sebe sama, přijímám se takovou jaká jsem. Děkuji