Terapie, Strana 2

 

Duhová terapie

Je to forma mentální terapie. Nejedná se o klasické výklady. 

Je to mentální terapie. Forma odbloků, odpuštění, sebelásky a zjištění, že se dokážeme mentálně uzdravovat sami. Jen vědět jak. Procítíme zákon přitažlivosti, volnost, spojíme se sami se sebou, se svými průvodci a plno dalšího. Vše podle Vaší potřeby.

Můžeme se potkat osobně nebo po telefonu. Uvařte si čaj, zabalte se do deky a můžeme vplout do nás samých. 

 

Ponoříme se do Vaší duše a změníme nastavené vzorce v hlavě.

Objednat můžete na mailu lenkacardova@centrum.cz ...

nebo na telefonu +420 606566602 - Lenka Tami Cardová ( Duhová Tami ).

 

==================================

 

Výklady níže na stránce

Není důležité, kdy byly karty vyloženy. Pokud jste na ně narazili teď a máte chuť si nějaké téma z výkladů vybrat, jsou zrovna teď pro Vás. Vesmír ví, kdy komu co říci.

Na úvodní fotce si vyberte číslo kartičky, které Vás přitahuje k danému tématu. Článek rozklikněte a dozvíte se, co Vám kartička říká.

K těmto výkladům používám různé druhy karet.

 

Na co zapomínáme

              1. ProsperitaNaučte a srovnejte si své finance. Ať je máte (spíš ne) nebo ne. Srovnejte si dávání a přijímání. Srovnejte si svůj způsob přístupu k penězům. Peníze jsou živá proudící bytost. Když tut...

Poselství - Co nám říká Vesmír

        1. ZnameníBuďte otevření. Andělé slyší vaše prosby i přání. Snaží se všemožně vám ukazovat cestu, ale jste tak zakousnutí v dané situaci, že je nevnímáte. Odprosťete se od situace a otevřete se znamením. Pohlížejte na prob...

Stránka 2 z 2 - 12 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším brouzdáním na duhovatami.cz potřebuji Váš souhlas s jejich používáním. Moc děkuji.