Poselství Andělů

Není důležité, kdy byly karty vyloženy. Pokud jste na ně narazili teď a máte chuť si je přečíst, jsou zrovna teď pro Vás. Vesmír ví, kdy komu co říci.

Na úvodní fotce si vyberte číslo, které Vás přitahuje k danému tématu. Článek rozklikněte a dozvíte se, co Vám kartička říká.

 

 

 

 

1. Anděl strážný

Nejste sami. Chceme, aby jste právě teď věděli, jak moc vás milujeme. Láska andělů je bezpodmínečná. Posíláme Ti milostný dopis... Jsme tady a nikdy jsme Tě neopustili! Zasloužíš si naši pomoc a pozornost. Nic co jsi udělal nebo řekl, Tě nemůže od nás odloučit. Nesoudíme tě. Stojíme vedle tebe a podporujeme Tě v duchovním růstu, aby jsi i Ty mohl pomáhat druhým.

2.Sebepřijetí

Jsi dokonalým božským dítětem a vše je na tobě úžasné! Zbav se negativního sebeposuzování a raduj se, že jsi! Jsi na sebe moc přísný. Jsi naše dítě a jsi vždy milované. Miluj i sebe samo. Dívej se na sebe pohledem lásky, tak jak se na tebe díváme my. To, že jsi v minulosti dělal chyby nemůže zmenšit naši lásku k tobě. Přijímáme tě takového jaký jsi.

3.Odpuštění

Pusť se všeho, co tě trápí a dovol nám, ať ti pomůžeme. Když nějakou oblast v životě svíráte ve svých rukou, nemáme prostor k uzdravení. Nelpěte na situacích. Buďte ochotni je odevzdávat. Nesnažte se mít kontrolu, jak vše dopadne. Dejte nám prostor, ať do situací můžeme vstoupit a léčit je i vás. Vše mám odevzdejte, odpusťte a pak vám můžeme pomoci.

4.Znamení

Věnuj pozornost poselstvím, které k vám přichází. Žádali jste a dostáváte. Znamení se může objevovat v jakékoliv podobě. Uslyšíte písničku, proletí pták nad hlavou, někdo se usměje a víte, cítíte...že je to ono. Andělé se snaží upozornit všemožnými způsoby. Můžete nás požádat o znamení před rozhodnutím. Důvěřujte těmto znamením a důvěřujte andělům.

5.Zhmotněná přání

Učíte se manifestovat nové příležitosti, hojnost... Tyto dary právě přichází, už je můžete vidět ve fyzickém světě. Cíl máte na dosah ruky. Věřte a pokračujte v práci. Může se objevit v jiné podobě, než čekáte. Dejte Vesmíru a andělům volnost v tvorbě vašich snů. Život je proces, v němž se všechny myšlenky proměňují do hmatatelných forem. Nápad - myšlenka - pocit - láska - víra. Vše se plní.