Andělé 29.4.2018

Je neděle,...
...sedím u postele člověka, kterej se chystá odejít a vzpomínám. Zrovna usnul... a já mám prostor si číst knížku o Andělech mezi námi ...
Teď když se rozhlídnu po pokoji očima, jsme tady sami, ale když se rozhlídlu líp a ... vidím, kolik nás tady je
Někteří se sklální u něj, někteří jen stojí a šíří klid a lásku... 
A najednou se objevila vzpomínka...
Je to pár let, co jsem potkala Anděla. Úplně jsem na to zapomněla... 
Když jsem začínala s věcma, co dělám, ... stalo se, že člověk z mýho okolí "odcházel". Byl nemocnej a chtěl odejít... jen mu něco chybělo. Potřeboval namalovat "klíč", aby začal věci vnímat jinak. S obrázkem všechno líp zapadlo a On odešel. Dlouho jsem se trápila, jestli jsem udělala dobře. Že nebejt toho obrázku, třeba by byl mezi náma, třeba, třebaaaa... Měsíce plynuly a já se trápila, až jednou přišla ONA. Byla jsem tehdy s kamarádama na festivalu. Hned první den a po začátku akce přišla... objevila se přede mnou a odvedla mě beze slova bokem. Kamarádi nechápali a šli za nama. Taky ji viděli. Měla vlasy jako on, oblečení z jiné doby a mlčela. Já se ptala-Ona odpovídala,... Že už bylo dost trápení, že je mu dobře a že mám žít dál... a ještě pár věcí pro mě. 
Ten klid byl úžasnej... zeptala jsem se jestli je Anděl, odpověděla... ANO. A ať mám krásnej život... Najednou nebyla... prostě zmizela. Viděli jsme to 3. Zážitek na celej život. 
Takže vím, že je zase všechno v pořádku.... 
#vimzetadyjsou
#andele
#duhovatami